Kalite.Güven.Güvenirlik

Bu Temel Değerler Qver`nun kalbinde yer alır ve çalışmalarınızın her yönüne yansır.

DEĞER ÖNERİSİ

Overq tekstil ve aksesuar birinci sınıf üretim yerlerinden oluşan sürdürülebilir bir ağ oluşturdu ve güvenilir , kalite odaklı bir ortak oldu . Tedarik, moda uzmanlığı ve marka oluşturmda sinerji yaratarak müşterilerimize katma değer sunuyoruz .

YENİLİK

Yönetici ekibimiz, yöneticiler, ürün geliştiriciler, tasarımcılar, satış personeli ve kalite güvence personelimiz sayesinde derin ürün anlayışımız ve üretim verimliliğimiz, en yüksek standartta ürün ve kalite yeniliklerini garanti eder

ÜRÜN

Müşterilerimizin görünüm, uyum ve his ile ilgili ürün ihtiyaçlarını anlıyoruz. Yüksek kaliteli ürünler üretmek için ihtiyaç duyulan çeşitli yönleri masaya yatırıyoruz. Devam eden kumaş araştırması, modern tasarım ve  kaliteli üretim.

GÜVENİLİRLİK

Üretim yerlerimiz, müşterilerimiz için güvenli ve çevre dostu ürünler üretme hedefimize ulaşmada lider bir rol oynamaktadır; bu nedenle Davranış Kurallarımızı tamamen ve koşulsuz olarak taahhüt etmelidirler. Üretim yerlerimiz % 100 BSCI onaylıdır ve güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları sağlamak için düzenli denetimler ve kontrollerden geçirilir.

VERİM

Ölçek ekonomisi ve üretim ağımızın geniş tabanı sayesinde, seri üretimin yanı sıra küçük bir kerelik siparişleri de ele alabiliriz. Büyük iş hacmimiz, siparişleri bir araya getirmemizi sağlayarak üretim kapasitesini optimize etmemizi sağlar.

KAPAT